WŁOSY

reklama
Cellu Metric w walce z cellulitem

Cellu Metric w walce z cellulitem

Aby skutcznie zwalczyć cellulit należy poza odpowiednim preparatem korzystać z urządzenia starannie i dogłębnie wmasowującego żel. Aby korekta antycelulitowa była skuteczną, ważne jest by była ona zgodna z biologicznym cyklem powastawania cellulitu. Głęboki masaż pobudza bowiem tkankę tłuszczową, usuwa lipidy i wysmukla sylwetkę. Cellu - Metric zawiera 28 opakowań żelu antycellulitowego (14 dni na dzień oraz 14 dni na noc). Dzięki temu trudno zapomnieć o codzienym stosowaniu terapii. A efekt tejże jest widoczny nawet przed upływem wspomnianych 14 dni.

Masażer można nabyć w specjalnym zestawie z dwoma żelami Lipometric. Pamiętajmy by masaż wykonywać raz dziennie jeszcze zanim posmarujemy skórę żelem. Masowanie polega na przyłozeniu masażera do powierzchni skóry pod kątem 45 stopni. Skórę masujemy ruchami zygzakowatymi, jednocześnie nie naciągając jej.

Masaż rozpoczynamy od zewnętrznej strony uda, (od kolana) i stopniowo przechodzimy w górę w kierunku pośladków, które intensywnie masujemy.

Następnie masujemy dokładnie wewnętrzną stronę ud, analogicznie jak poprzednio, od kolana w górę.

Masaż brzucha rozpoczynamy od góry, schodząc zygzakowatymi ruchami w dół. Przy czym czynność tę powtarzamy trzykrotnie.

reklama
www.skorne-choroby.pl www.stawy.info www.xn--wszystkodowosow-9sc.pl